Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Çakmak Fiyatları Ne Kadar?

Puro bir tütün ürünü olup çok fazla tüketilmeyen bir üründür. Buna rağmen birçok aksesuara sahiptir. Özellikle çakmaklar özel yapılmıştır. Bir sigara için yapılan çakmaklar ayrı bir pipo ya da puro için yapılanlar farklıdır. Bununla birlikte her ürün çeşitli model ve tarzda kullanıcısına sunulmaktadır. Puro tütün de çok tercih edilen bir ürün olmadığından puro çakmağı da çok kullanılan ürünler arasında değildir. Çakmak nasıl her şekilde günlük hayatımızda sürekli kullanılıyorsa puro çakmağı, pipo çakmağı şeklinde ayrılmayıp şeklini şemailini beğenen herkes her ürünü satın alıp kullanabilir. Böylece ayrı ayrı çakmak kalmaz ortada. Ama yine de puro kullanıcıları puro özel bir ürün olduğundan aksesuarlarının da özel olmasını tercih ediyor.

Puro çakmak fiyatları ne kadar diye düşünecek olursak şu şekilde söylememiz daha doğru olur sanırım. Puro çakmağında hangi markayı, hangi modeli istiyorsanız ona göre fiyat değişmektedir. Bazı durumlarda modele göre bile değişiklik olmaktadır. Çünkü puro çakmakları birçok öncü markada üretimi yapılmaktadır. Markalar her çakmakta aynısını yapmadıklarından puro çakmağının alevi daha kuvvetli olduğundan fiyat aralığı biraz daha yüksek ve daha çok çeşide sahiptir. Puro çakmaklarında ağır metal kasa benzin, pürümüz ya da bütan gazı kullanılarak çakmak üretiliyor. Böylece üretilen çakmaklar daha külfetli ve daha kullanışlı olmaktadır. Evet puro çakmakları diğerlerinden pahalı ama çok yönlüdür.

Çakmaklarda Dünya çapındaki markalar fiyatlarını belli düzeyin altına hiç indirmemektedir. Bundan dolayı çakmaklarda özellikle o markalarda aşırı indirimler beklenmez. Puro çakmak fiyatları ne kadar? Sorusuna verilebilecek cevap çok ucuz olmamakla beraber en ucuz puro çakmak 100 ile 3.000 arasında fiyatlarla satılmaktadır. Bu fiyatlar markalarına ve modellerine göre farklılık göstermektedir. Alacağınız puro çakmağında belli bir markanız yoksa uygun fiyattaki puro çakmağı da aynı işlevi görmekte ve puro kullanabilmenizi sağlamaktadır. Böylece hem bütçenizi zorlamamış hem de isteğinizi yapmış olursunuz. Ama kafanızda ve planlarınız arasında bir marka belirlediniz ve onu almak istiyorsanız bu konuda normal bir marka için 500 ile 1.000 arası fiyatları gözden çıkaracaksınız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ