Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro Delici Nedir? Puro Delici Özellikleri ve Fiyatı

Puro delici günümüzde “punch” sözcüğünden gelmektedir. Peki bu puro delici nedir? Puro delici içim kısmına doğru ve kalın kısımları kapatır.  Puro delicileri güncel hayatta bulmanız biraz zor olabilir puro deliciler çoğunlukla batı bölgelerinde bulunur. Ancak çeşitli güvenilir ve popüler internet adreslerinden bulmanız oldukça kolaydır. Puro delicilerin türlerine göre fiyatları artar. Fiyatlarını etkileyen bir çok faktör vardır. Puro delicilerin fiyatları genellikle 500-1000 tl arasında değişir ancak fazla iş görmese de mini boyları da bulunur. Mini boyları kendi boyları gibi fiyatları da oldukça ucuzdur. Yaklaşık 20-200 arasındadır. Mini boylar fiyat bakımından çok tercih edilse de müşterinin istediği verimi vermesi zordur. Çoğu model puroya zarar verir bu yüzden pro delici 500-1000 tl lik fiyat aralığındaki puro deliciler tercih edilmektedir hem görsel açıdan müşteriyi cezb eder. Hem de kullanış açısından müşteriyi tatmin etmektedir.

Puro deliciler nedir? Sorusu 2010 yılında değişik modelleri ile göze çarpmaktaydı. 2009 yılında ise demir gibi paslanan mazemelerden yapıldığı için işletmeler oldukça sıkılmış ve müşteriler paralarını çöpe attığını düşümkteydi ancak çelik modelleri gelene kadar. Çelik hem paslanmaz olduğu için hem de asil ve parlak durduğu için çok fazla tercih edildi. Ancak bu sefer de çok ağır olmuştu. Bunun için ise 2014 yılında çok çeşitli modeller ile bu ağırlığı %50 lere düştü ve müşteri memnuniyeti hat safaya ulaşmıştı. Şuan yani 2017 senesinde ise çelik, metalik, sert plastik, hatta özel altın kaplama modelleri de mevcuttur. Bu tür puro deliciler %90 internet üzerinden satın alınmaktadır.

Günlük hayatta pahalı olduğu için ya şehir merkezlerinde ya da çok büyük sigara tütün yerlerinde puro açacakları bulunmaktadır. Bu tür açacaklar özel üretim ile almak isterseniz (altın kaplama vb.) bunlar için özel firimalar mevcuttur türkiye’de fazla puro kullanan bulunmaz ancak puro çoğunlukla batı ülkelerinde Avrupa ve Amerika kıtasında oldukça mevcuttur. Purolar çoğunluka bize Amerika ve Avrupa üzerinden gelir ve İthalatlarımızı bu tür yerlerden karşılamaktayız.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ