Web sitemize hoşgeldiniz.

Puro İçmek mi Sigara İçmek mi?

Sigara normal hayatımızda kullanılan bir tütün ürünü olurken puro genelde özel gün ve ortamlarda tüketilen bir ürünüdür. Sigara kullanım yaşı günümüzde oldukça düşük. Bunun nedenlerinin başında büyüklerin küçüklere örnek olmaları geliyor. Eğer bir anne baba çocuğunun yanında sigara tüketirse o çocuk bunu iyi bir davranış olarak öğrenecek ve bu sebepten ötürü yaşı ilerlediği zaman o da sigara içecek. Bir diğer neden ise kaçak sigara satımı oldukça fazlalaştı. Normal fiyatının yarısına satılan sigaraları alarak tüketiyorlar. Durumunuz iyi ama sigara kullanıyorsunuz. Bana kalsa sigara yerine puroyu tercih ederim. Bunun nedeni şu sigaradan 20 daldan aldığınız zevki tek bir purodan da alabilirsiniz. Puro ayriyeten söndürülür ve istenilen zamanda tekrar tüketilir. Ama sigarada öyle bir durum söz konusu değil.

Puroyu seçmenizin bir diğer nedeni puronun birçok çeşidinin bulunması. Örneğin çikolatalı puro, çilekli puro ve birden fazla çeşit sunabilmesi bir diğer artısı oluyor. Sigarada pek bir çeşit alamazsınız genel itibariyle tek tip bir tütün ve hafifletmek için kullanılan mentol topları olanları bulabilirsiniz. Puronun eksi yönlerine gelecek olursak. Sigaraya göre oldukça zahmetli. Oldukça fazla pahalı. Puroyu içebilmeniz için birçok aksesuara sahip olmanız gerekir. Sigara içmek bir zarar olsa da ve dışardan bakılınca kendini zehirleyen akılsız biri gibi gösterir ancak puro öylemi tabi ki de hayır. Puro içmek sizi zarif hoş ve zengin gösterecektir. Size bir tarz ve duruş sağlayacak ve karşınızdaki insanı etkileme şansınız artacaktır. Bu nedenle puro diyorum. Puro özelleştirilmiş bir zevktir. Onun her aksesuarı farklı her türlü bir fark yaratacaktır. Puro içmek mi yoksa hiç yoktan kendinizi zehirlemekten başka bir yararı olmayacaktır

Puro içerken daha bir asil duruş sağlamanızı ve karşı cinsi kolayca etkilemenize neden oluyorken sadece sizi zehirleyen bir melet olan sigarayı seçmek çok abes duracaktır. Sigaranın ne bir duruş nede bir etkileyici özelliği bulunmuyor. Sigaranın yaptığı tek şey sizin ciğerlerinizi kirletmektir. Tabi ki puro sigaradan daha fazla kirletiyor olabilir ama puro hiç olmazsa bir şeye vasıf olabilirken sigaradan daha üstün olduğunu belirtir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ