Web sitemize hoşgeldiniz.

Renkli Sigara Aksesuarları

Birbirinden farklı modellere sahip olan sigara aksesuarları özellikle sigara içen kişilerce tercih edilmekte olup hediyelik eşya olarak da kullanılıyor. Ürünlere çeşitli internet sitelerinden ya da tütün satan küçük dükkanlardan ulaşarak satın alma işleminde bulunabilirsiniz.

Alevli Çakmak

Sigara kullanan kişilerin en çok ihtiyaç duyduğu eşyalardan biri de çakmaktır.  Özel tasarım özelliklere sahip olan çakmaklardan biri de uzun süre kullanabileceğiniz alevli çakmak çeşididir.  Paslanmaz metal bir gövdeye sahip olan ve doldurulabilir özelliği nedeni ile oldukça fazla tercih edilen bu modeller oldukça uygun fiyatlar ile müşterilere sunulur. Ateşleme sistemi ile oldukça rahat bir kullanım kolaylığı sağlayan çakmak rüzgarda sönmez.

Klasik model seven kişiler tarafından oldukça beğenilir. Dolum yeri alt kısımda bulunur. Eğer bu kısmı suyla temas ettirmezseniz uzun yıllar kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınıza doğum gününde hediye edebileceğiniz bu model oldukça şık bir görünüme sahip. Üzeri metal kaplamalı olup orijinal bir üründür.

Deri Kaplamalı Sigara Tabakası

Üzeri deri kaplama olan bu model paslanmaz malzemeden üretilmiş olup sigara içen kişilerce kullanılır. 18 adet sigarayı depo edebilme özelliği ile oldukça fazla tercih edilen modellerden biridir.  Kaliteli bir deriye sahip olduğu için bu ürünü de uzun yıllar kullanabileceksiniz. Hem erkek hem kadınların kullanabileceği sigara aksesuarları arasında bulunup hediyelik eşya olarak da satın alınabilir.

Arkadaşlarınıza doğum günlerinde, yıl başında ya da özel günlerde farklı bir hediye vermek istiyorsanız bu ürün tam size göre. Üstelik oldukça uygun fiyatlarda satın alabilirsiniz. Sigara tabakasının ortasında bulunan yaylı metal sigara tutacağı sayesinde ise sigaralarınız tabaka üzerinde dağılmayacak. Normal hazır paketler yağmurdan ya da diğer etmenlerden zarar görebilir ve içindeki sigaralar kırılabilir.

Ancak sigara tabakası sayesinde bu sorun ortadan kalkıyor. Oldukça kolay taşıyabileceğiniz bu ürün çantanıza da dökülerek çeşitli kirlenmelere neden olmayacak. Klipsli açılma özelliği sayesinde kolay bir şekilde açılmaz ve sigaralarınız etrafa dağılmaz. Ürüne çeşitli web sitelerinden erişim sağlayabilir ve satın alma işlemlerinde bulunabilirsiniz. Uygun fiyat garantili ürün dayanıklı ve kullanışlıdır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ