Web sitemize hoşgeldiniz.

Rulo Slim Sigara Sarma Kağıdı

Sigara kullananların sarma tütün yönünde tercihlerini değiştirmeye başlaması tütün malzemelerinde bir artış yaratmış ve sigara aksesuarları ortaya çıkmıştır. Piyasada çok farklı inceliklerde ve aynı zamdan farklı aromatik kokulara sahip çok sayıda ürün görebilirsiniz.

Bu tür sigara sarma kâğıtlarını, tütün malzemeleri satan dükkânlardan alabileceğiniz gibi, internet üzerinden tütün ürünleri satan yerlerden de satın alma imkânını vardır. Deneyerek kendiniz için en uygun ve en çok hoşunuza giden sigara sarma kâğıdına karar verebilirsiniz.

Rulo Sigara Sarma Kâğıdının Özellikleri

Neredeyse saydam görünümde olan sigara sarma kağıdı birim başına ağırlığı göz önüne alındığında hem ekonomik hem de oldukça kullanışlıdır. Doğal akasya ağacından ve Arap zamkından yapılma sakız bir şerit halindedir.

Kağıdın oldukça ince olması tütün keyfini en üstlere taşımaktadır. Kâğıdın ince olması ve çok yavaş bir şekilde yanması içilen sigaranın keyfini daha da artırır. Ağırlığına baktığını zaman 14 gr olduğunu görebilirsiniz. Boyutu ise 44/5.00 mm olarak tasarlanmıştır. Paket içinde ise 34 adet bulunur. Kutu içinde yer alan kağıt sayısı ise 40 adettir.

Sigara Sarma Kağıtları Neden Kullanılır?

Sarma sigarayı sevenlerin farklı sigara malzemelerine ihtiyacı olur. Bunlardan ilki elbette ki tütünlerdir. Tütünlerin kalitesi içilecek tütüne de ayrı bir tat kattığı için önemlidir. Kaliteli bir tütün içmek isterseniz tütünü sarmak için de kaliteli bir sigara sarma kâğıdına ihtiyaç duyasınız.

Bu sayede hem keyifli bir içim hem de her anlamda ekonomik bir içim sağlamış olursunuz. Piyasada yer alan sigara kağıtları çok değişik aromalarda bulunur. Kendi zevkimize göre belirleyeceğiniz sigara sarma kağıdı aromanızı deneyerek bulabilirsiniz.

Sarma Kağıtları Hediye Edilir Mi?

Sarma tütün içenlerin en az tütün kadar ihtiyaç duydukları sigara aksesuarları içinde yer alan sigara sarma kağıtları, sürekli tüketildiği için, sarma sigara içen yakınlarınıza hediye edilebilir. İsterseniz kendi kullanımınız için de satın alabileceğiniz bu ürünü hediyelik eşya satılan dükkânlarda türün malzemelerinin yanında, tütün satılan çevrenizdeki dükkânlarda ve internet üzerinden satış yapan tütün satıcılarda bulabilirsiniz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ