Web sitemize hoşgeldiniz.

Şahin Kartal Baskılı Sigara Ağızlığı

Kullanmayı tercih ettiğiniz sigara ve ona bağlı verdiği zararların en aza indirgenmesi için üretilmiştir. Yararlanın yanında aynı zamanda estetik bir görüntü sergilemektedir. Ürün üretilirken ve üründe kullanılan malzemeden dolayı kaliteli olması, sigara ağızlığının tercih edilme nedenleri başında gelir. En kaliteli malzemelerin kullanılması ile el yapımı olarak üretilmesiyle piyasada yer alan diğer sigara ağızlıklarından çok daha fazla kaliteli olduğu söylenebilir.

Şahin Kartal Baskılı Sigara Ağızlığının Özellikleri Nelerdir

Oldukça kaliteli sigara ağızlığına sahip olmak istiyorsanız, kullanacağınız sigara ağızlığının ölçülerinin önemli olduğunu unutmamalısınız.Bu üründe genişlik olarak 20 milimetre, uzunluk olarak ise 85 milimetre olarak hazırlanmıştır.

Aynı zamanda 12 gram olan sigara ağızlığını sürekli olarak yanınızda taşıyabilme imkanısağlar. Tamamıyla en doğal olan ve en iyi döküm malzemesi ile üretilmiştir.Sigara ağızlığı akrilik olarak yapılmıştır. Standart şekilde piyasada yer alan tüm sigaralarda kullanılan uygundur.Değiştirilebilir filtresi ile birlikte çok uzun yıllar kullanılabilecek bir ürün olmaktadır.

Sigara aksesuarları içinde en fazla tercih edilen ürünlerden bir tanesi olan şahin kartal baskılı sigara ağızlığı, estetik o olmasının yanında kullanılan malzemesinden dolayı piyasadaki benzerlerini çok ötesinde bir ürün olma özelliği taşımaktadır.Sigara kullanıyorsanız hem sigaranın verdiği zararları en aza indirgemek hem de yanınızda hoş bir aksesuar olarak taşıyabilmek için rahatlığıyla bu ürünü satın alabilirsiniz.

Sigara Ağzına Kimlere Hediye Edebilirsiniz?

Öncelikle sigara kullanıyorsanız ve sigaranın verdiği etkilerden biraz olsun uzak kalmak istiyorsanız kendinize alacağınız bir sigara ağızlığı bunun için atacağınız ilk adım olacaktır. Sigara aksesuarları içinde yer alan sigara ağızlığına sahipseniz etrafınızda sevdiğiniz insanlara hem faydalanmaları hem de sigaranın zararlarından uzak kalmaları adına hediye edebilirsiniz.Özel günlerde ya da özel günleri dışında eşinize sevgilinize arkadaşlarınıza satın alarak aynı zamanda onlara hoş bir anı bırakma imkanı bulabilirsiniz.

Sigara Ağızlığının Genel Yapısı Nasıldır?

Ürünü incelediğiniz zaman gül ağacı kökünden yapımı sigara ağızlığı açık kahverengi ve koyu kahverengi renklerin uyumu ve yine en mükemmel şekilde hazırlanmıştır bu sayede eski tip görüntüsünü yanında hoş bir aksesuar olarak yanınızda taşıyabilmeli sağlanmıştır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ