Web sitemize hoşgeldiniz.

Şeker Pembesi Açık Tütün Kesesi

Sarma tütün içmeye başlayanların ortak sorunları içinde sigara tütünlerinin etrafa dağılması ve etrafta kötü bir görüntü bırakmasıdır. Bu sorunlar için ise bir çözüm niteliği taşıyan, tütün kesesi ya da tütün çantası satın almaktır.

Kullanımı ve taşınması çok kolay olması ve bu nedenle oldukça fazla sarma sigara içen tarafında tercih edilen ürün, değişlik bir tarz arayışında olanlar için de ideal bir seçim olmaktadır.

Şeker Pembesi Tütün Kesesi Kime Hediye Edilir?

Eğer herhangi bir tütün kesesi kullanıyorsanız ne derece kullanışlı olduğunu anladıktan sonra sevdiklerinize, eşinize ya da sevgilinize satın almayı düşünebilirsiniz. En vazgeçilmez sigara aksesuarları içine yer alan tütün keseleri piyasada farklı model ve renk seçenekleri ile raflardaki yerlerini almıştır. Siz de bu güzel hediyeyi renginden dolayı kadınların daha çok tercih edebilmesi nedeniyle eşinize ya da sevgilinize hediye etmeyi düşünebilirsiniz.

Tütün Keseleri Nasıl Hazırlanır?

Sadece kendinizin sahip olduğu bir tütün kesesine sahip olmak isterseniz özel tasarım yapan yerlerden nasıl bir tütün kesesi istediğiniz belirttikten sonra istediğinize kavuşabilirsiniz.

Öncelikle nasıl bir model ve renk üzerinden çalışılacağı belirlenir. Sonrasında ise bir kalıp hazırlanır ve hazırlanan bu kalıp üzerinden kesim işlemi başlar. Kesede kaç adet cep istendi ise o ceplerin dışında kalan yerler dikilir. Ve geri kalan yerler yapıştırılır. Son kontrollerden sonra ise ürün artık özel bir tasarım haline gelmiştir.

Şeker Pembesi Tütün Kesesinin Özellikleri

Yumuşak bir deriden imal edilen ve el işçiliğe ile ortaya çıkartılmış süet deri tütün kesesi, en önemli sigara aksesuarları içinde sayılır.

Tütün kesesi, filtrenin, sarma kağıdının ve tütünün ayrı konulması için 3 bölme şeklinde yapılmıştır. Açık olarak satılan tütün tütün kesesinde muhafaza edilebilmesi için, nemli tutmak amacı iler özel nem tutucu bez konulmuştur. Bu cep ayrıca fermuar ile kapatıldığı için, koruması tam olarak sağlanmıştır.

Aynı zamanda estetik ve ergonomik yapısı sayesinde tasarlanmış tütün kesesi, gittiğiniz her yere taşıyabileceğiniz, elinizden ya da çantanızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir üründür.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ