Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Ağızlıkları Çeşitleri Nelerdir?

İnce kâğıda sarılmış tütün çoğunlukla yuvarlak olan bir ucundan yakılıp diğer ucundan ağıza alınıp dumanı içine çekilen maddeye sigara denir. Sigarada yüksek miktarda nikotin bulunduğundan dolayı sağlığımıza çok fazla zararı vardır. Kalp damar hastalıkları, ciltte sararma, kırışıklık, mide kanseri, ağız kokusu ve dişlerde sararma, damarlarda tıkanıklık, buna bağlı olarak felç gibi hastalıklara sebebiyet verebilir. Sigarayı tüm bunları bilmenize rağmen bırakamıyor musunuz? Bir anda bırakamıyorsanız bırakma yöntemlerini ya da sigaranın zararlarını azaltan etkenleri deneyin. Sigara zararlarını azaltan etkenleri deneyin dedik ama nedir bu azaltan etkenler? Sigaranın zararlarını azaltan etkenlerden birisi de sigara ağızlığıdır. Peki, ağızlıkları nasıl kullanmalıyız, sigara ağızlık çeşitleri nelerdir gelin bunları birlikte araştırıp görelim.

Sigara Ağızlıkları Çeşitleri

Birbirinden farklı sigara varken ağızlıkları neden çeşit çeşit olmasın? Sigara ağızlık çeşitleri nelerdir aşağıda elimizden geldiği kadarıyla belirtmeye çalışacağız.

  • Denicotea Sigara Ağızlığı Denitip Model Siyah Renk Mini Boy Paketli

Sigara ağızlığı çeşitleri arasında en sık tercih edilen tek kullanımlık Denicotea sigara ağızlığı denitip model siyah renk mini boy tam da istediğiniz gibi uygun fiyatlarla. Ağzınıza ve dişlerinize zararı en aza indirgeyen bu sigara ağızlığı çeşidini sizin de denemenizi tavsiye ederiz.

  • Denicotea Sigara Ağızlığı Standart Ahşap Siyah Akrilik Ağızlık Kısa Boy Silver Bilezik

Sigara ağızlığı çeşitleri arasında özel üretim olan bu model görünüşüyle ve kalitesiyle tek bakışta gözünüze hitap ediyor. Fiyatı ve kalitesi diğer sigara ağızlıklarına göre farklılık göstermektedir. Biraz pahalı olan bu model nikotini içinde biriktirmiyor ve sizin daha sık kullanmanıza fayda sağlıyor.

  • Friend Holder Pocketta Sigara Ağızlığı

Alabileceğiniz sigara ağızlıkları çeşitleri nelerdir sorusuna cevap diğer bir model ise Friend Holder Pocketta sigara ağızlığıdır. Sigara kullanan herkesin cebine hitap edecek şekilde 10 kullanımlık olan sigara ağızlığı siz sigara tutkunları için üretilmiştir.

Sigara ağızlığı kullanmak istediğiniz sürelere göre çeşitleri vardır. Sigara ağızlıklarını temizlemeden ve kullanım süresinden fazla kullanırsanız içtiğiniz sigaranın zararını azaltmaya çalışırken zararını arttırmış olmayın. Kullanım şartlarına dikkat ederseniz eğer sizin sağlığınıza daha faydalı olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ