Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Aksesuarları

Günümüzde maalesef çok kullanılan sigaralar farklı sigara aksesuarları ile çeşitli şekillerde kullanılmaya devam ederken sigara aksesuarı olarak etrafınızda bulabilirsiniz.Basit mini aksesuarları içinde, sigara ağızlıkları, çakmak çeşitleri, sigara boş tüpleri, sigara sarma makineleri,çakmak gazları, tütün keseleri, sigara sarma kağıtları, sigara sarma filtreleri ve sigara küllükleri bulabilirsiniz.

Sigara Tabakaları Ne İşe Yarar?

Hediyelik eşya stantlarında rahatlıkla karşımıza çıkmaktadır.Çok fazla aramanıza gerek kalmadan birbirinden farklı kaliteye sahip ve değişik zevklere hitap eden birçok sigara tabakasına bulabilirsiniz.

Estetik görünümleri yanında kullanışlı olmaları sebebiyle de tercih edilen sigara tabakaları sigara aksesuarları içinde yer alır. Genellikle yeni bir sisteme sahiptir, klipsli kilit özelliğiyle profesyonel bir şekilde kullanılması sağlanmıştır.sigaranızı kurutmadan saklamanızı ve zarif görüntüsüyle kolaylıkla taşımanızısağlar. İsterseniz farklı modellerden bir tanesini seçenek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Deri Kaplamalı Şarjlı Çakmaklı Sigara Tabakaları

Farklı renklerdeki deri kaplamaları ile ürün tasarımı yapılmış sigara tabakaları yanlarında çakmağa da bulundurmaktadır.İstediğiniz gibi şarj edebilme özelliğine sahip bu çakmakları,duman çıkartma olmaması nedeniyle çok kişi tercih etmektedir.Çakmakların sadece 112 gram ağırlığında olması rahat bir taşıma imkanı sunarken sigara tabakasının da yanında yer alması ayrı bir avantaj sağlamış olmaktadır.

Ön kısmında yer alan klipsi üzerine tıkladığınızda sigara tabakası otomatik olarak açılır.Aynı şekilde tabakayı kapatmak istediğinizde üzerinde yer alan klips otomatik olarak kilitlemeyi devreye sokar, iç kısmında yapılan sigara tutacağı yeni bir şekilde bulunduğu için sigaraları alt kısma oldukça rahat bir şekilde koyabilirsiniz.

Şarjlı Çakmaklara Sahip Sigara Tabakasının Özellikleri

Kaliteli işçilik ile oluşturulmuş ve deri kaplama ile tasarlanmış, yaylı metal sigara tutacağı bununla birlikte sigara tabakası, diğer tabakalardan ayrı bir şekilde usb bağlantısı ile çalışan çakmak, üzerinde yer alan baskılar, kabartma, klipsiz açma kapama kilitleme sistemi sayesinde sizin tabakların içine sigara yerleştirirken, sigara alırken fazla uğraştırmaz. Sigara aksesuarları içinde yer alan ürün, toplamda 18 adet klasik sigara alabilme kapasitesi vardır.Cebinizde yada çantanızda taşırken kolaylıklave güvenle kullanabilirsiniz, Kolay taşınması ve paslanmaz metal malzemeden üretilmesi, ürünün oldukça avantajlı olduğunu göstermektedir. Ayrıca içinde yer alan çakmağı USB ile şarj edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ