Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Aksesuarlarını İnternetten Almak Güvenli mi?

16 Ağustos 2017

Sigara tüm dünyada en fazla tüketilen tütün ürünlerinin en başında geliyor. Ülkemizde de durum aynı şekilde. Yediden yetmişe sigara tüketiliyor. Özellikle de ülkemizde çok fazla sigara ve sigara aksesuarlarının satışı yapılıyor. Bu sebeple de sigara aksesuarları kendine çok çabuk Pazar buluyor. Önceleri sadece tütüncülerde sigara aksesuarları satılıyordu. Ancak şu an sürekli girdiğimiz süpermarketlerde bile satılıyor. Özellikle internet sigara aksesuarlarının en büyük ve en ucuz pazarı. Çünkü internet üzerindeki mağazalarda çok sıkı bir rekabet devam ediyor. Bu rekabet hangisinin daha çok sigara aksesuarı satacağı konusunda. Rekabet bu olunca da bir çok markalı ve orijinal sigara aksesuarları çok daha ucuza satılıyor.

İNTERNETTEKİ SİGARA AKSESUARLARININ FİYATLARI UCUZ MU?

İnternetteki sigara aksesuarları internet üzerinde satış yapan bir çok mağazanın rekabeti sayesinde çok daha ucuza satılıyor. Çünkü her internet mağazası daha çok satış yapmak içim kampanyalar ve indirimli ürünler oluşturuyorlar. Yani kargo ücreti ödememek ya da aldığınız ikinci üründe kazandığınız indirimler mağazaların rekabet politikası yüzünden. Ancak bu sayede bir çok sigara kullanıcısı sigara aksesuarları ile ilgili alışveriş yapar iken oldukça ucuz fiyatlara markalı ve orijinal ürünler alma şansı yakalıyor. İnternetten dokunarak ürün alamamak bazı sigara kullanıcıları için oldukça büyük bir eksi de olsa internet mağazaları sağladığı indirimler ve geniş ürün yelpazesi sayesinde yine de tercih edilen bir platform.

İNTERNETTEN SİGARA AKSESUARLARI ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

?

İnternetten sigara aksesuarları alırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta var. Ancak bunlara dikkat edildiği takdirde oldukça hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde alışveriş yapılabilir. İnternetten sigara aksesuarları alırken; öncelikle alacağınız yani size gelecek ürünün tüm özelliklerini iyi bir şekilde bilmeniz gerekiyor. Yani gelen ürüne şaşırmamalısınız. Daha sonra sigara aksesuarları aldığınız satıcı ile iyi bir iletişim kurmalısınız. Çünkü ürünün herhangi bir probleminde artık muhatabınız satıcı olacak. Son olarak da kargo şirketinin şikâyet değerlendirmeleri. Kargo şirketi de eğer ürünleri sağlam bir şekilde teslim ediyorsa, internetten alışveriş yapmanın hiçbir zorluğu olmayacak.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ