Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Filtreleri

Sigara kullanan kişilerce satın alınan sigara fitreleri sigarada bulunan katranı süzerek öksürük ve balgam oluşumunu engelliyor. Kaliteli bir sigara ağızlığı sayesinde sigaranın içinde bulunan zararlı maddeden en az derecede etkilenirsiniz. Ayrıca ürün ağızda oluşabilecek kötü kokuyu da engeller.

En Kaliteli Sigara Filtreleri

Sigara aksesuarları arasında en çok tercih edilen ürünlerden biri sigara filtrelerdir. Sigara filtresi sağlık açısından da oldukça önemlidir.  Kalite bakımından en iyi sigara filtresinde sigaranın içinde bulunan katran miktarı büyük ölçüde azaltılır. Ürünü satın alabilmek amacıyla çeşitli internet sitelerini ziyaret edebilmeniz mümkün.

Sigara kullanan kişilerin bildiği üzere sigarayı filtre ile kullandığınızda ağzınızda kötü bir tat bulunmaz. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan filtreler paket halinde satılır. Genellikle ise filtreler 10 ya da 15 sigara kullanımına uygun olarak paketlenir. Tek kullanımlık olup ciddi yarar sağlar. Bunun dışında yer alan sigara aksesuarları;

Sigara Tabakası

Karton paket sigara kullananlar sigaraların kırılmasından ve sudan etkilenerek deforme olmasından şikayet eder. Sigara tabakası sayesinde ise sigaralarınızı daha kolay muhafaza edebilirsiniz. Su geçirmez özelliklere sahip olan sigara tabakaları büyük ölçüde kırılmaların önüne geçer. Kolaylıkla taşıyabileceğiniz tabakalar farklı ebatlara sahiptir. Bazılarında 20 sigara koyabilme özelliği bulunurken bazıları ise 12 sigara ya da 6 sigara koyabileceğiniz küçük ebatlara sahiptir. Büyüklüklerine göre de fiyat aralıklarında değişiklik olur.

Farklı renklere sahip olan sigara tabakaları birbirinden farklı modellere sahiptir. Bayanlar daha çok gold kaplama ya da gümüş kaplama modelleri tercih ederken erkekler deri modellere yönelir. Çelik kaplama sigara tabakaları ise daha dayanıklı olması yönünden daha çok tercih edilir. Bu modellere internet üzerinden bakarak satın alma işlemlerinde bulunabilirsiniz.

Hediyelik eşya olarak da kullanılan sigara tabakalarını yakın arkadaşlarınıza doğum günlerinde hediye ederek farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Oldukça farklı tasarımlara sahip olan ürünler dayanıklı olması bakımından da sigara içen kişiler tarafından tercih edilir. Bu anlamda istediğiniz tabakayı tek tıkla sipariş etmeniz mümkün. Bunun yanında sigara filtresini de satın alabilirsiniz. Faklı modellerden dilediğinizi seçerek daha kolay kullanım rahatlığından yararlanmanız mümkün olacak.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ