Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Sarma Filtresi Ne İşe Yarar?

3 Kasım 2017

Sigara en çok tüketilen tütün ürünlerinden biri. Çok fazla tüketilmesine rağmen her yıl yüksek miktarlarda zam alıyor. Ancak buna bir çok sigara kullanıcısı alternatif çözümler üretmiş. Özellikle sarma sigara ya da elle sarılan sigaralar, markalı sigaralar için en iyi alternatiflerden. Sarma sigara genelde sigara sarma makinesi ile birlikte tütüncü tarafından sarılan tütün kalitesi daha düşük sigaralardandır. Bir diğer alternatif ise elle sarılan sigara. Elle sarılan sigaralar diğer sigaralara göre hem daha faklı sarılır, hem de daha farklı malzemeleri vardır. Elle sarılan sigaralarda sigara sarma kâğıdı yani çarşaf ve sigara sarma filtresi kullanılır. Elle sigara sararak içmek isteyenler için sigara sarma filtresi ve sigara sarma kâğıdı oldukça dikkat edilmesi gereken konulardandır.

ELLE SARILAN SİGARALARDA SİGARA SARMA FİLTRESİ NASIL KULLANILIR ?

Elle sarılan sigaralar markalı sigaralara gelen zamlardan sonra oldukça popüler oldular. Hem tütünü kendi zevkinize göre seçiyorsunuz hem de kendi elinizle sarıyorsunuz. Biraz beceri isteyen bir iş olsa da bir çok kişi sararak zamanla alışıyor. Ancak elle sarılan sigaralarda kullanılacak olan sigara sarma kâğıdı yani çarşaf kâğıt ve sigara sarma filtresi oldukça dikkat edilmesi gereken konulardandır. Öncelikle sigara sarma kâğıdına tercih ettiğiniz yani zevkinize göre olan tütün didiklenerek konulur. Daha sonra çarşaf kâğıt yani sigara sarma kağıdı silindir gibi yuvarlanır. Böylelikle tütün ve kâğıdın şekil alması sağlanır. Daha sonra aldığınız sigara sarma filtresi uç kısma konulur. Bu şekildeyken de ir kaç kez daha silindir gibi sigara yuvarlanır. Daha sonra sigara sarma kâğıdının ucu boydan boya ıslatılarak yapıştırılır. Yapıştırma işlemi oldukça dikkatli yapılmalıdır. Çünkü yapışmamış ya da eşit sarılmamış sigara içimi oldukça keyifsizdir.

SİGARA SARMA FİLTRESİ İNTERNETTE UCUZA BULUNUR MU?

Sigara sarma filtresi elle sarılan sigaralar için oldukça önemli bir detaydır. Bu yüzden seçerken daha dikkatli olunmalıdır. Ayrıca en ucuzları seçilmemelidir. Çünkü filtrenin içindeki sünger sigaranın zararlı maddelerini bir nebze de olsa süzmelidir. Bunun dışında internetten oldukça ucuza bulunabilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ