Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Tabakaları

30 Aralık 2017

Tabakalar sigaraların kırılmasını önleyerek uzun süre kullanım özelliği ile son yıllarda oldukça fazla tercih edilmeye başladı. Estetik bir görüntüye sahip olan sigaralar sigara aksesuarları içerisinde en çok tercih edilen modellerden biridir.

Sigara Tabakaları Ne İşe Yarıyor?

Karton sigaralar çanta içinde taşındığında etrafa yayılarak çantanıza dökülebilir. Ayrıca karton sigaralar suya dayanıklı olmadığından kolaylıkla ıslanabiliyor. Sigara tabakaları ise uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz özelliklere sahiptir. Ayrıca bu tabakaların içerisinde bulunan klipsi sayesinde dağılma özelliğinden etkilenmez. Korunaklı bir yapıya sahip olan sigara tabakaları oldukça dayanıklıdır.

Günümüzde sigara tabakaları şık bir tasarım ile müşterilerin hizmetine sunuluyor. Hoş bir görünüm estetik özellikler nedeni ile hediyelik eşya olarak da kullanılır. Arkadaşlarınıza, sevgilinize özel tasarım sigara tabakalarını özel günlerde sipariş edebilirsiniz. Birbirinden farklı modellere sahip olan tabakalar;

Gümüş Kaplama Sigara Tabakası

Özellikle kadınların tercih ettiği bu model oldukça şıktır. Çantanıza rahatlıkla sığabilecek özelliklere sahip olmakla beraber elinizde de rahatlıkla taşıyabilirsiniz.  Oldukça farklı görünen bu model uygun fiyat aralıkları ile kullanıcıların hizmetine sunulur. Yakın arkadaşınızın doğum gününde alacak farklı bir hediye bulamadıysanız özel tasarım gümüş kaplama sigara tabakası tam size göre olacak.

Altın Gold Kaplama Sigara Tabakası

Parıltılı ürünlerden hoşlanan kişilerce tercih edilen tabaka oldukça lüks bir görünüme sahiptir. Altın havası veren gold rengi bayanların ilgisini çeker. 18 adet sigara kapasitesine sahip olan ürün özel açma kapama düğmesi ile kullanım kolaylığı sağlar. Dilediğiniz modeli web sitesinden sipariş ederek satın alma işlemlerinde bulunabilirsiniz.

Deri Kaplama Sigara Tabakası

Sigara içen erkek kullanıcılar ise genellikle deri kaplama modellere yönelir. Oldukça dayanıklı ve sağlam olan saf deri model kaplama sigara tabakası fiyat bakımından da oldukça uygundur. Erkek arkadaşınıza yıl dönümünüzde, doğum gününde ya da yıl başında hediye edebilirsiniz. Son zamanlarda sigara tabakası ürünleri hediyelik eşya olarak da kullanılıyor. Sigaraların dağılmasını önleyerek kullanım kolaylığı sağlayan tabaka modelleri birbirinden farklı modellere sahiptir.

Çelik Kaplama Sigara Tabakası

Çelik kaplama modeller sigara aksesuarlarında en dayanıklı modeller arasında yer alır.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ