Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Ürünleri

Farklı tarzda hediyelik eşya ürünlerinden satın almak istiyorsanız tercih edebileceğiniz ürünler arasında sigara aksesuarlarını da dahil etmeniz gerekecek. Sigara aksesuarları ile doğum günlerinde arkadaşlarınıza oldukça ilginç hediyeler seçebileceksiniz. Sevgililer gününde de hediye olarak seçebileceğiniz oldukça özel hediye çeşitleri bulunur. Tütün kullanıcılarına özel malzemelerden de tercih ederek özel tasarım sigara ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

Sevgililer Gününde Kullanılabilecek Sigara Ürünleri Nelerdir?

Sevgilinize hediye edebileceğiniz hediye çeşitleri arasında pek çok ürün bulunur. Bu ürünlerden biri de sigara tabakalarıdır. İster erkek arkadaşlarınıza isterseniz de kız arkadaşlarınıza bu ürünleri satın alarak hediye edebilirsiniz.  Bilindiği üzere sigara tabakaları sigaraların düzgün bir şekilde muhafaza edilmesi bakımından oldukça önemlidir.  Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz sigara tabakaları uygun fiyatlar ile kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Tabaka çeşitleri ise şu şekildedir;

  • Gümüş Tasarım Sigara Tabakları
  • Altın Tasarım Sigara Tabakaları
  • Film yıldızlarının resimleri bulunan tabakalar
  • Hayvan figürlerine ait sigara tabakaları
  • Taraftar resimli sigara tabakaları
  • Çelik tasarım sigara tabakaları
  • Deri sigara tabakaları
  • Gold sigara tabakası

Sigara Tabakaları: Tabaka modelleri görüldüğü üzere odlukça farklı ve çeşitlidir. Kadınlar daha çok gold tasarım ve çeşitli film yıldızlarının resimleri ile süslü olan sigara tabakalarını tercih etmekte. Özel tasarıma sahip olan sigara tabakalarını kız arkadaşlarınıza sevgililer gününde isim yazdırarak ya da özel cümleler kullanarak hediye edebilirsiniz. Erkekler ise deri ve çelik tasarım ürünleri daha çok tercik ediyor. Erkek arkadaşlarınıza zevkinize uygun tabaka çeşitlerinden hediye satın alabilirsiniz. Bu anlamda çelik tasarıma sahip olan sigara tabakaları oldukça uygun fiyat aralıkları ile müşterin hizmetine sunulur.

Tütün Keseleri: Oldukça şık tasarım özelliklerine sahip olan tütün keseleri sigara kullanan kişilerce tercih edilmekte. Özellikle ise sarma sigara kullanan kişilerin bu ürünlere talebi fazla. Kız arkadaşınıza kırmızı, mor, bordo  ya da farklı renklere sahip olan tütün keselerinden satın alarak hediye edebilirsiniz.  Kabartmalı, çift gözlü tütün keseleri oldukça fazla beğenilir. Tütün kesesi sayesinde ise daha kolay ve rahat bir şekilde tütünlerinizi saklayabilir, kolaylıkla taşıyabilirsiniz. İnternet sitesinden sipariş vermeniz bu anlamda yeterli olacak.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ