Web sitemize hoşgeldiniz.

Siyah Yumuşak Deri Tütün Kesesi

Sarma tütün kullananların en çok ihtiyaç duyduğu ve bu yüzden sigara içenlerin her yerde kolaylıkla bulabildiği tütün keseleri farklı modellerde ve renklerde karşınıza çıkmaktadır.

Tütün kesesi yapılırken en iyi el işçileri bu ürünü hayata geçirmiş ve uzun yıllar boyunca kaliteli işçiliğin yanınızda olması sağlanmıştır. Farklı tasarımı ve görsel kalitesi sayesinde çok sayıda tütün kullanıcısı, çantalarında, ceplerinde veya ellerinde bu ürünü taşımaktadır.

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Tütünkesesi aynı anda hem açık hem de kapalı tütünlerin sığabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Tütün çantası en iyi ustaların vermiş olduğu emekler sayesinde mükemmele yakın bir ürün ortaya çıkartmıştır.

Tütün kesesi ayrıca, farklı ceplere sahiptir. bu ceplerin bölmelerine tütün, sarma kağıdı ve nem koruyucu özellikler eklemiştir. Nem koruyan bölme sayesinde, bölme içine konulan tütün aromasının korunması ve ağzının açık kalarak etrafa dağılması önlenmiştir. Filtre ise tütünle birlikte kullanılarak şekilde tasarlanmıştır.

Sarma tütün kullananların ortak sorunu olan etrafa sürekli dökülen tütünlerin olması ve bunu verdiği rahatsızlıktır. Tütün kesesi sayesinde fermuarlı alan içinde yer alan tütün sağa sola dağılmadan kalacaktır. Ayrıca içinde yer alan malzeme yine tütün nemini korumasına yardımcı olmaktadır.

Tütün çantasında çıtçıtlı koruma mekanizması oluşturulduğu için şıklık katmasının yanında pratik kullanım imkanı da sağlanmıştır. Bu sayede uzun yıllar kullanılabilecek ürün estetik ve kalite ile bir araya gelmiş harika bir tasarım şekline dönüşmüştür.

Siyah Yumuşak Deri Tütün Kesesi Nasıl Yapılır?

Piyasada yer alan sigara aksesuarları içinde en çok kullanılan ürün tütün keseleridir. Kese yapılırken, hangi malzeme ile üretileceğine karar verilir. Ardından hangi model ve kaç cep ile üretileceği üzerine karara varılır. Model için kalıp hazırlanır ve kalıp üzerinden deri kesilir, ceplerin olduğu alanlar dışında kalan yerler dikilir, diğer yerler yapıştırıldıktan sonra ürün hazır hale ulaşır.

Kimlere Hediye Edilir?

Sarma tütün içenlerin en büyük sigara aksesuarları içinde yer alan tütün keslerini, sevdiklerinize, arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Eşinize ya da sevgilinize özel günlerinde verebileceğiniz bu hediye onları aynı zamanda şaşırtacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ