Web sitemize hoşgeldiniz.

Siyah Zıvanalı Sigara Sarma Kâğıdı

Sarma tütün içenlerin son zamanlarda oldukça artmış olması, farklı sigara aksesuarları için yeni bir piyasa yaratmıştır. Tütün keselerinde oldukça rahat bir şekilde taşınabilen ve tütün ile birlikte istenilen her yere götürülmesine olanak sağlanmıştır.

Farklı büyüklükte ve incelikte üretilen sigara kâğıtları hangi türde tütün içmeyi seviyorsanız ona göre aromalı sarma kâğıtlarını da kolaylıkla bulma imkânınız vardır.

Zıvanalı Sigara Sarma Kâğıdının Özellikleri

Oldukça ince bir şekilde üretilmiş olan sarma kağıdı, sigara içmek için sarma yönünde tercihte bulunanlar için idealdir. Çok ince olması, yavaş yanmasını sağlar. Tütün tadını bozmamasının yanında daha iyi bir içim sağlar. Buklet olarak satılan ürün içinde, 44/110 ölçüsünde 33 tane yaprak ve 33 tane zıvana bulunur.

Her yaprakta ise ayrı ayrı Arap zamkı ile yapılmış yapıştırıcı bulunur. Yapışmasını isterseniz ıslatmanız yeterli olmaktadır. Herhangi bir şekilde renklendirici içermediğinden oldukça doğaldır. Akasya ağacından elde edilen özsu sayesinde geri dönüşüme özen verenler için de çevre dostu sayılmaktadır.

Kimlere Hediye Etmeli?

Öncelikle sarma tütün içmeyi tercih edenlerin son zamanlarda artan sigara sarma kağıdı çeşitleri ile kararsız kalabildikleri görülmektedir. Piyasada çok sayıda aromalı sigara sarma kağıdı ve farklı inceliklere sahip kağıtlar yer alır. Siz deneyerek hangisini kendiniz için uygun olduğuna karar vermelisiniz.

Sarma sigara içenlerin, tütün kesleri içinde rahat bir şekilde taşıyabildikleri sigara sarma kağıtlarını bu tür ürünler tüketen arkadaşlarınıza, dostlarınıza, sevgilinize ve eşinize satın alabilirsiniz. Üretildikleri farklı aromatik kokular sayesinde tütün ağır kokusu da bir nebze olsun bu sayede ortadan kaldırılacaktır.

Uzun süreli olmasa da her kullanımda bu hediyeden dolayı memnuniyetlerini dile getiren sevdikleriniz olacaktır.

Ürünün Görsel Tanımı

Siyah zıvanalı sigara sarma kağıdısigara aksesuarları içinde bulabileceğiniz bir üründür. Kutusunda 40 adet bulunduğunu görebilirsiniz. Siyah ve estetik bir şekilde yapılmış dış ürün görselinde, kırmız ve siyah renkler hâkimdir. Ayrıca paket üzerinde sigaraların nasıl doğru bir şekilde sarıldığı anlatıldığı için oldukça faydalıdır. Yeni başlayanlar için yol gösterici olarak resimlendirilmiştir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ