Web sitemize hoşgeldiniz.

Taraftarlara Özel Porselen Sigara Küllükleri

Sigara küllüklerine yönelik yaratıcı modellere yer verilir. Bunlar arasında taraftarlar için de özel olarak porselen çalışmalarında bulunduklarını göreceksiniz. Direk olarak porselen üzerinden tasarlanan küllükler beyaz renklidir. Sadece takımların armaları kapsamında üzerine baskılar yapılıyor. Sonuç olarak da Galatasaray ya da Fenerbahçe üzerinden armalı olarak temin edilmesi söz konusudur.

Seramikten Sigara Küllükleri Ne Kadar?

Küllük modellerinde seramik kullanımlarına yer verilmesi daha uzun soluklu kullanımlar adına fayda sağlar. Bunun için de seramik üzerinden yine çeşitli tasarımlara yer verildiğini göreceksiniz. Örneğin zar şeklinde ki seramik küllük modellerinden yana ilerlemeniz mümkün olacaktır. Zar desenli olanların kırmızdan siyaha kadar farklı renklerden karşınıza çıkması sağlanır.

Baskılarından yana da küllüklerin tercih edilmesi mümkün olmakta. Örneğin iskambil baskılarının da mevcut olduğu modellerden yana tercihlerde bulunmanız sağlanacaktır. Bunun akabinde çiçek desenlerinin de yoğun olarak kullanımlarına yer verilir. Hem kadınların hem de erkeklerin tercihte bulunacakları şekilde küllük modellerine yer verildiğini göreceksiniz.

Küllüklerde Dekoratif Eşya Olarak Kullanılır Mı?

Modellerin dekoratif olarak da kullanılması mümkün olacaktır. Örneğin ahşap üzerinden taşlar ile süslemelerin yapıldığı modelleri göreceksiniz. Bu anlamda süslemelerinden kaynaklı evlerde ya da iş yerlerinde kullanımlara uygun olduğundan söz etmek yanlış olmayacaktır. Özellikle de kadınların ince zevkleri kapsamında hoş küllük modellerinden yana tercihlerde bulunarak ilerlemeleri mümkün olmakta.

Metal Küllükler Daha Mı Kullanışlı?

İz kalmamasından kaynaklı olarak metal üzerinden tasarlanan küllüklerin daha kullanışlı olduğunu belirtmek gerekir. Nitekim ahşap ya da seramik üzerinden sık kullanımlara bağlı olarak izlerin kaldığını belirtmek gereklidir. Bu anlamda uzun ömürlü olması için de sigara aksesuarları üzerinden metal tercihlerinde bulunduklarını göreceksiniz.

Metal olarak tasarlanan modellerin de yine renk ile desen içerdiğini söylemek gereklidir. Bunun yanı sıra çevirmeli ya da üstten basmalı olacak şekilde de tasarımların karşınıza çıkması sağlanır. Geçerli tasarımlardan yana tercihlerde bulunmanız ve devamında ödemelere geçmeniz kolay olacaktır. Bunun için hızlı alma ve sepete ekleme işlemlerinden ilerlemeniz mümkün. Öyle ki uygun fiyat aralıkları kapsamında birden fazla modele de sahip olmanız söz konusudur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ