Web sitemize hoşgeldiniz.

Tavus Kuşu Desenli Renkli Küllük

Son yıllarda küllükler artık sadece sigara içenlerin kullandığı bir ürün olmaktan çıkmıştır. Evlerde en az bir tane küllük mutlaka bulunur. İçilmese bile eve gelen ziyaretçilerin küllük ihtiyacı için mutlaka evin bir köşesinde bulundurulur.

Küllükler, evlerde ve sigara kullanılan tüm mekânlarda karşınıza çıkar. Ayrıca küllükler amaçları dışında da kullanılabilen ürünlerden olduğu için ofislerde, evlerde ve sosyal alanlarda kullanılmaktadır.

Artık kullanım alanları yavaş yavaş değişmeye başlayan küllükler, dekorasyon amaçlı da kullanılmaya başlanmıştır. Buna neden olarak da standart küllüklerin dışında çok farklı model ve desenler ile bulunulan yerleri renklendirmeyi başarmalarından kaynaklanmaktadır.

Renkli Tavus Kuşu Küllüğün Özellikleri Nelerdir?

Evlerinde canlı nesnelerin olmasından hoşlanan biri iseniz bu ürün tam da sizin istediğiniz canlılığı katacak bir şekilde tasarlanmıştır. Ürünün ağırlığına bakılacak olursa 701 gr olarak belirtilebilir. Boyutları ise 18 cm ve 7 cm olarak üretilmiştir.

Sigara aksesuarları içinde yer alan küllükler, farklı desen ve büyüklüklerde olabilir. Tavus kuşu desenli renkli küllük ise metalden yapılmıştır. Aynı zamanda en kaliteli malzemelerin seçilerek üretim aşamasında bu malzemelerle üretilmesi, küllüğün uzun yıllar boyunca da sağlam kalmasını sağlar.

Paslanmaz ürünler oldukları için, uzun ömürlü olmalarının yanı sıra kullanışlı da bir üründür. Metalden yapılan renkli küllükler desenli ve kabartmalı özellikleri ile tercih edilirler.

Kimlere Hediye Edilmeli?

Özel günler için farklı hediye seçenekleri arayan biri iseniz, tavus kuşu desenli renkli küllük tam da istediğiniz bir hediye alternatifi olabilir. Bu küllüğü aile fertlerinde sigara kullanalar varsa onlardan birine hediye edebilir ya da sevdiğiniz başka insanlara verebilirsiniz. Eşinize ya da sevgilinize evde veya işyerinde kullanması için hem hoş bir aksesuar hem de amaca yönelik bir hediye olacaktır.

Ne Tür Küllükler Daha Kullanışlı Olur?

Sigara aksesuarları içinde yer alan küllükler genelde uzun süreli kullanımlar için tasarlandığında dolayı sizin kullanımınıza bağlı olarak bir tercih yapılabilir. Paslanmayan ürünler genelde daha kullanışlı olduğu için her ortamda kullanılması nedeniyle de tercih edilmektedir. Uzun ömürlü malzemeler her zaman daha uzun kullanım sağlar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ