Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kullanıcılarına Uygun Sigara Aksesuarları

Sigara sarma makineleri, sigara filtreleri, boş sigara tüpleri ve daha pek çok ürün tütün kullanan kişilerce tercih ediliyor. Sigara aksesuarları arasında yer alan bir başla ürün ise sigara tabakalarıdır. Tabakalar hediyelik eşya olarak da hazır sigara içen kişilerin ilgisine sahiptir.

Tütün Kullanıcılarına Uygun Sigara Aksesuarları Nelerdir?

Tütün Kesesi: Her bakımdan farklı modelleri ile kullanıcıların ilgisini çeken tütün keseleri oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Mor, pembe ya da kahverengi istediğiniz her tonda bulabileceğiniz tütün keseleri ile artık tütünlerinizi düzgün bir şekilde muhafaza edebileceksiniz. Süet deri özelliğine sahip olan tütün keseleri diğerlerine nazaran kadınlar tarafından daha çok tercih edilir.  Özel olara tasarlanmış olan tütün keseleri çift bölümlü olması yönünden diğer eşyalarınızı da rahatlıkla taşıyabilme özelliğine sahiptir.  Özel bir işçilik ile hazırlanan tütün keseleri tütün kullanan kişilerce oldukça fazla tercih edilir.

Kare Desenli Çakmak Modelleri:  Hem hazır sigara kullanan hem de tütün kullanan kişilerce tercih edilen modellerden biri de çakmaklardır. Çakmak çeşitleri bakımından oldukça farklı ürünler yer alır. Kare desenli çakmak modeli en çok tercih edilen çakmak çeşitleri arasında yer alır. Güvenli kapağı sayesinde rüzgarlı havalarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Kamp esnasında, piknikte ya da dışarıdayken kullanabilirsiniz.  Görsel olarak da estetik bir görünüme sahiptir. Bu bakımdan yakın arkadaşlarınıza ya da sevdiklerinize hediye olarak da satın almanız mümkün olacak.

Sigara Boş Tüpleri: Sigara filtresinin bir paketinde yaklaşık olarak iki yüz adet kağıt olup hiçbir şekilde naylon içermez. Bu bakımdan oldukça sağlıklı bir ürün olduğunu söylemek mümkün olacak. Sarma sigara kullanan kişilerce tercih edilen ürünün kaliteli olması kolay sarılabilmesi ve sarma işlemi esnasında yırtılmaması bakımından oldukça önemlidir.

Sigara Ağızlığı:  Sigarayı gün içerisinde fazla tüketiyorsanız bu ürün tam size göre olacak. Ağızlık sayesinde tütün içinde bulunan katran miktarı süzülerek filtreye temas eder ve burada depolanır. Kullanışlı ve şık bir yasarım özelliğine sahip olan sigara ürünlerinden biri olup hem erkeklerin hem de bayanların kullanımına uygundur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ