Web sitemize hoşgeldiniz.

Usb Şarjlı Çakmaklı Sigara Tabakası

Tütün kullanıcıları tarafından oldukça fazla kullanılan sigara tabakası sarma sigaralarınızın dökülmesini büyük ölçüde engeller. Yaklaşık olarak 18 adet sigara kapasitesine sahip olan ürün aynı zamanda USb şarjına da sahip. Bu ilginç sigara tabakasını web sitelerinden erişim sağlayarak satın alabilir ya da arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

Sigara Tabakası Ne İşe Yarar?

Hazır paket kullanan herkes bilir ki paket içinde bulunan sigaralar kolaylıkla ıslanabilir, kırılabilir ya da çanta içine koyulduğunda dağılarak çantanızı kirletebilir. Ancak sigara tabakası sayesinde sigaralar daha rahat saklanır. Yağmurdan etkilenmez. Taşıma kolaylığı sağlaması bakımından oldukça fazla tercih edilir.  Birbirinden şık tasarımlar ile karşımıza çıkan sigara tabakaları çanta gibi de taşınabilir.  Gold kaplama, deri kaplama, metal kaplama gibi hem erkeklerin hem de kadınların tercih edebileceği özelliklere sahiptir.

Sigara Tabakası Ürün Özellikleri

Deri kaplama olarak karşımıza çıkan sigara tabakası uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir kaliteye sahip. Hazır sigara paketlerinde kırılma, etrafa dökülme, çanta içinde dağılma gibi sorunlar ile karşılaşılır. Ancak sigara tabakası sayesinde bu olumsuz özelliklerden kurtulacaksınız. Sarma sigaralarınızı düzgünce yerleştirerek taşıyabilirsiniz. Özel klipsi sayesinde kullanım rahatlığı sağlayan sigara tabakası hazır sigara kullanan kişiler tarafından da tercih ediliyor.

Yeşil Sigara Tabakası

Birbirinden renkli özelliklere sahip olan sigara tabakalarından biri de yeşil deri kaplama sigara tabakasıdır. 12’li sigara kapasitesine sahip olan ürün daha az sayıda sigara içen kişilerin ilgisini çeker. Oldukça küçük ve orijinal bir özelliğe sahiptir. Dayanıklılık bakımından da oldukça fazla tercih edilir. Ürünü atın alabilmek için yapmanız gereken tek şey internet sitesine girerek tek tıkla sipariş vermek olacak. Oldukça uygun fiyatlara sahip olan ürünü hediye olarak da satın alabilirsiniz.

Doğum günlerinde hediye seçmek oldukça zordur. Herkes farklı bir hediye vermek ve yakınlarını şaşırtmak ister. Bu orijinal ürün oldukça şık tasarım özelliklerine sahipti. Bu bakımdan ürünü sigara kullanan yakın arkadaşlarınıza özel günlerde hediye edebilirsiniz. Sigara aksesuarları bu konuda oldukça fazla çeşide sahiptir. Satın alma işlemleri de oldukça kolaydır.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ