Web sitemize hoşgeldiniz.

Yaprak Motif Baskılı Sigara Tabakası

Paslanmaz metal malzemeden üretilen kaliteli işçiliği sayesinde ve metalik rengin ağırlığı ile bezenensigara tabakası son zamanlarda en çok tercih edilen sigara aksesuarları içinde yer almaktadır.Üzerinde yer alan baskılarda kabartma şeklinde baskı yapılmıştır.Yaylı metal sigara tutacağı ve klips açma kapama kilitleme mekanizması sayesinde sigaralarınızı şık tasarımlarla birleştirerek yanınızda taşıma imkanı sağlanmıştır. Cebinizde yada çantanızda zarar görmeden sigaralarınızı taşıyabilmeniz için yaprak motif baskılı metalik sigara tabakası tam olarak ihtiyaçlarınıza cevap verir niteliktedir.

Yaprak Motif Baskılı Sigara Tabakasının Özellikleri

Ürün gördüğünüz zaman oldukça hoş bir tasarıma sahip olduğunu fark edersiniz bu tabaka çok özel bir şekilde üretilerek hizmete sunulmuştur. Kullanım için fazla uğraşmasına gerek kalmaz, kullanırken yapacağınız tek şey üst kısmında yer alan klips kısmını tıklamaktır. Ayrıca aynı yerde dokunduğunuzda oldukça kolay bir şekilde kapanıp açılması sağlanır.

Alt kısmında bulunan yerde ve metal çubukların kaldırılmasıyla sigaraların tabaka içine kolay yerleştirilmesi sağlanır. Bu şekilde çok sağlam bir halde tutulur, paslanmaz çelikten üretildiği için yıllarca kullanabileceğiniz ve size hediye edildiğinde yıllarca saklayabileceğimiz bir ürün olma özelliği gösterir. En kaliteli işçiliğin kullanıldığı sigara tabakası hem kullanışlı hem de şık bir ürün olarak sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.

Sigara Tabakaları Niçin Tercih Edilir?

Sigara aksesuarları çok fazla olması ve kıyafetlerin aynı zamanda tamamlayıcı nitelikte olması sayesindebu ürünün ön plana çıkmasını sağlamıştır.Paslanmaz metal malzemeden üretilmesi bir ömür boyu kullanılabilmesi anlamını taşımaktadır. Sigaraların sigara tabakası sayesinde kutuda olduğu gibi zarar görmesine engel olduğu için ürün oldukça rahat bir kullanım imkanı vermektedir.

Sigara Tabakaları Kimlere Hediye Edebilirsiniz?

Sürekli taşıma zorluğu ve paketin etrafta sürekli olmasından dolayı yıpranması, sigara kullananlara sıkıntılı zamanlar yaşatabilir. O yüzden sigara aksesuarları içinde olan sigara tabakaları, dökülen tütünlerdenşikayetlerde bulunuyorsanız sigara koruması için satın alma imkanı vardır. Çevrenizdeki arkadaşlarınıza, sevgilinize eşinize ve dostlarınıza böyle bir hediye alarak hem onların kullanımını sağlıyor hem de kaliteli işçilikten dolayı uzun yıllar yanlarında bulunmasını imkan bulabiliyorsunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ